پوشاک نود ۹۰

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 امتیاز, میانگین: 5٫00از 5)
Loading...
۲۴مرداد - توسط مخطار - ۰ - در استان ها پوشاک کانال ها لباس مشهد
پوشاک 90

photo_۲۰۱۷-۰۸-۱۴_۱۴-۲۱-۰۷.jpg

معرفی گروه تولیدی پوشاک نود ۹۰

پوشاک ۹۰ توانسته در مدت فعالیت خود بدون تاثیر پذیری از تورم و ثبات قیمت و کیفیت کار به فعالیت رو به رشد و جذب شعب در شهرستانها ادامه دهد و این روند جز با حذف واسطه ها و تهیه منابع اولیه میسر نبوده که این شرکت توانسته با برنامه ریزی مدوّن و با برنامه به این موفقیت رسیده و توانسته به روند ارزان فروشی خود و جذب نمایندگی فعال و امین ادامه دهد.

گروه تولید کنندگان پوشاک ۹۰ در جهت شعار تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی اقدام به فعالیت و گسترش شعب خود در سراسر ایران عزیز اسلامی نموده است.

پوشاک ۹۰ توانسته ای ذهنیت را در بین مشتریان به وجود بیاورد که کالای ارزان هم می تواند یک کالای مرغوب باشد و تصور این که کالای مرغوب مساویست با کالای گران را از بین ببرد.

پوشاک ۹۰ در سه گروه کالا ویژه بانوان، کودکان و آقایان و در زیرشاخه های مختلف این سه گروه و بیش از ۱۵۰۰ مدل مختلف و متنوع را عرضه کرده است تا مخاطب نیازی به بازار متفرقه و خارجی نداشته باشد و از این حیث بی نیاز گردد.

مشهد مقدس چهارراه راه آهن بین عبادی ۶۲ و ۶۴ پوشاک۹۰

۰۵۱۳۷۳۳۸۲۴۸

۰۵۱۳۷۳۴۵۲۸۳

۰۹۱۵۵۰۶۴۸۳۳


https://t.me/pooshak90

photo_۲۰۱۵-۱۱-۱۶_۲۳-۳۸-۲۶.jpg

photo_۲۰۱۷-۰۳-۰۱_۱۵-۳۰-۴۹.jpg

#پوشاک۹۰ #خرید-پوشاک #نمایندگی-پوشاک #تولیدی-پوشاک-۹۰ #عمده-فروشی #اعطای-نمایندگی #فروشگاه-لباس #کانال-فروشگاهی #کانال-های-فروشگاهی #گروه-تولیدکنندگان-پوشاک #خرید-عمده-لباس #فروشگاه-مشهد #فروشگاه-لباس-مشهد #عمده-فروش-مشهد #پوشاک-۹۰-مشهد #فروشگاه-اینترنتی #فروشگاه-اینترنتی-پوشاک #فروشگاه-اینترنتی-لباس #فروشگاه-اینترنتی-پوشاک-۹۰ #سایت-پوشاک-۹۰ #عمده-فروشی-۹۰ #خرید-اینترنتی-پوشاک-۹۰ #فروشگاه-پوشاک-۹۰ #همکاری-فروش-لباس #لباس-۹۰

=======================

لینک کوتاه مطلب : http://1tr.ir/?p=938

======================

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از